Przejdź do treści

Doradztwo

Doradztwo

 

Służymy Państwu swoim doświadczeniem w dziedzinie systemów pakowania i kontroli jakości produktów spożywczych. Zespół specjalistów Fenix Systems doradzi jak dokładnie naważyć, sprawnie zapakować oraz estetycznie zaprezentować produkt przed Państwa odbiorcami. Takie działania pozwalają na zwiększenie jakości wyrobu oraz budowę silnej marki produktu oraz dobrego wizerunku Firmy.

Nasi doradcy handlowi po zapoznaniu się z profilem Państwa produkcji i planami jej rozszerzenia, na podstawie uzyskanych informacji zaproponują rozwiązania.

Dział projektów zajmie się dokładnymi szczegółami technicznymi a zespół marketingu w profesjonalny sposób przygotuje jasną i przejrzystą ofertę. We współpracy z działem projektu, już na tym etapie dostarczamy propozycje rozwiązań przynoszące jak największe korzyści Klientowi.

Nadzorujemy kolejne etapy realizacji Państwa zamówienia, dbając o odpowiednią koordynację i terminowość. Zapewniamy możliwość transportu, w razie potrzeby tymczasowego magazynowania. Każdy etap jest szczegółowo śledzony. Po dostarczeniu wszelkich informacji potrzebnych do złożenia zamówienia, Państwa projekt realizujemy z należytą starannością.

Galeria