Przejdź do treści

O firmie

Nasza firma jest wyłącznym dystrybutorem maszyn usprawniających proces produkcji oraz pakowania żywności, a także zwiększających higienę i bezpieczeństwo w zakładach przemysłowych.

Jakie typy automatyzacji proponujemy?

Po dokładnym wywiadzie z Klientem i zapoznaniem się ze specyfiką jego branży, jesteśmy w stanie dobrać optymalną linię produkcyjną. Oferujemy możliwość pakowania różnego rodzaju produktów spożywczych i niespożywczych w pojemniki, tacki, torebki, doypak, pudełka, kartony czy saszetki.

Projektujemy, kompletujemy i dostarczamy linie technologiczne do indywidualnych rozwiązań m.in. do ważenia i pakowania produktów, kontroli jakości, automatyzacji i paletyzacji.

Przetestuj maszyny przed zakupem

Nasza hala pokazowa daje możliwość zapoznania się ze szczegółowym sposobem działania maszyn i urządzeń oraz ich parametrami technicznymi. Między innymi są to: ISHIDA, CEIA, Skilled, Movitec, Volpak, Universal-Pack, BFM, Vortex, Cox&Plant, Movitec, Tiber Pack, Payper, Zecchetti oraz Lindor. Jeśli potrzebują Państwo fachowej porady proponujemy ponadto usługi doradcze oraz przeprowadzenie dokładnego wywiadu dotyczącego danego zakładu produkcyjnego. Naszym Klientom zapewniamy także pomoc serwisową i naprawczą zakupionych maszyn, zarówno w przypadku awarii, jak i okresowych przeglądów.