Przejdź do treści

Praca

Przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie klientów i sprzedaż maszyn i urządzeń z portfolio Firmy
  • prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, prezentacje, negocjacje)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.
  • obsługa posprzedażowa klienta (nietechniczna)
  • utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi klientami
  • rozwój wiedzy merytorycznej w zakresie maszyn i urządzeń z portfolio Firmy
  • raportowanie zgodnie z wymogami Spółki (CMS)

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie w sprzedaży, mile widziane doświadczenie w sprzedaży maszyn
  • wiedza z obszaru nowoczesnych technologii
  • wykształcenie min. średnie, wyższe będzie atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dynamiczna osobowość zorientowana na rezultaty,
  • zaangażowanie oraz samodzielność w działaniu
  • doskonałe zdolności interpersonalne
  • znajomość  języka angielskiego

Pracodawca oferuje

  • samochód służbowy
  • umowę o pracę
  • ubezpieczenie
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • służbowy telefon
  • komputer
  • szkolenia zagraniczne w siedzibach partnerów firmy w Anglii, Hiszpani, Włoszech.

CV proszę przesłać na adres: grzeskowiak@fenixsystems.eu

W Państwa aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb procesu
rekrutacji, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r. (t.j. Dz.U. 2002 r. Nr 101
poz. 926 r. z późn. zm.)”.